ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş aynı gün kargoya verilir.

MARKA GARANTİLİ ORJİNAL ÜRÜN

Ürünler marka garantilidir, ürünlerin özelliklerini marka sitesinden kontrol ederek satın alınız.

DAHA UCUZA SATIN ALABİLİRSİNİZ

Bu ürünü; Havale-EFT ve Mail Order ile daha ucuza satın alabilirsiniz.

31,95
34,7

Tp-Lınk Tl-Sm311Ls 1000Base-T Rj45 Sfp Modulu

Fiyat:
585,17 TL
Havale / EFT:
576,39 TL
64,91 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Dalga Boyu 1310nm
Güç Kaynağı 3.3V
Güvenlik & Emisyon FCC, CE
Kablo Tekil-Mod Fiber
Fiber Tipi 9/125 μm Single-mode
Maks. Kablo Uzunluğu 10km
Veri Hızı 1.25Gbps
Port Tipi LC/UPC
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
Diğer Özellikler
Stok Kodu392009
MarkaTP-LINK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4897098687741
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.