TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

TP-LINK TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM ÇİFT YÖNLÜ SFP

Ürün Kodu : TPX387261   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
280,21 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
274,61 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara

  • Verim
    SFP alıcı-verici tipi *
    Fiber optik
    Maksimum veri aktarım hızı *
    1250 Mbit/sn
    Arayüz tipi *
    SFP
    Tek modlu fiber (SMF) desteklenir
    Evet
    Çok modlu fiber (MMF) desteklenir
    Numara
    Fiber optik konektör
    LC (UPC)
    Desteklenen fiber kablo çapları (damar/kaplama)
    9/125 µm
    SFP alıcı-verici standardı
    BX
    Maksimum aktarım mesafesi
    1000 m
    ağ standartları
    IEEE 802.3z
    Verim
    Fiber ethernet kablolama teknolojisi
    1000BASE‑BX
    Dalga boyu bölmeli çoğullama (WDM)
    Evet
    Operasyonel koşullar
    Çalışma sıcaklığı (TT)
    0 - 70 °C
    Depolama sıcaklığı (TT)
    -40 - 80 °C
    Çalışma bağıl nemi (HH)
    %10 - 90
    Depolama bağıl nemi (HH)
    %5 - %90
    Teknik detaylar
    Sürdürülebilirlik sertifikaları
    RoHS
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.