TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

WD 6TB 3.5" 7200RPM 256MB SATA3 DATA CENTER DİSKİ ULTRASTAR DC HC310 0B36039

Ürün Kodu : TPX383311   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
4.493,31 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
4.403,44 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara


 • Bir Bakışta

  • Yılda 550 TB'a kadar iş yükü, 10X masaüstü sınıfı ile tasarlandı
  • 5 yıl sınırlı garantili 2,5 milyon saate kadar MTBF
  • Beş nesil HelioSeal ™ teknolojisi (10TB ve üstü)
  • Titreşim koruması için Dönme Titreşim Koruması (RVS) teknolojisi

  genel bakış

  Ultrastar® sabit diskleri, masaüstü sürücülerin iş yükü derecesinin 10 katına kadar sahiptir ve işletme sınıfı güvenilirlik, güç verimliliği ve performans için ileri teknolojiler kullanır. Yerden ultra sağlam bir depolama aygıtı olacak şekilde tasarlanan Ultrastar sürücüler işiniz için mükemmel bir çözümdür.

  Yüksek İş Yükü Derecelendirmesi
  Herhangi bir depolama ortamına güvenilir performans sunan Ultrastar sabit diskleri, 3,5 inçlik sabit disklerin en yüksekleri arasında, yılda 550 TB'a kadar iş yükü derecesine sahip olarak tasarlanmıştır.

  Güvenebileceğiniz Kurumsal Sınıf Depolama
  Ultrastar, veri merkezleri için üst düzey sürücümüzdür. 2,5 milyon saate kadar MTBF ile Ultrastar sabit diskleri güvenilirlik ve dayanıklılık sunar, en zorlu depolama ortamlarında yıllık kullanım için (24x7x365) üretilir ve 5 yıllık sınırlı bir garantiyle desteklenir.

  HelioSeal ™ Teknolojisi Gönderilen
  30 milyondan fazla Western Digital sabit diskinde bulunan HelioSeal teknolojisi, daha yüksek kapasiteler ve büyük depolama dizilerinde daha düşük güç sağlar. Ve şimdi 5. nesil tasarımında, HelioSeal teknolojisi sahada test edilmiştir ve güvenebileceğiniz yüksek kapasite, güvenilirlik ve güç verimliliği sağladığı kanıtlanmıştır. HelioSeal, 10 TB kapasitelerde ve üzerinde kilit bir teknolojidir.

  Titreşim Koruması
  Gelişmiş Dönme Titreşimi Koruması (RVS) teknolojisi, sürücüyü izlemek ve yüksek titreşimli ortamlardaki geleneksel masaüstü sürücülere kıyasla daha iyi performans için doğrusal ve dönme titreşimlerini gerçek zamanlı olarak düzeltmek için karmaşık elektronikler kullanır.

  Dinamik Uçma Yüksekliği Teknolojisi
  Her okuma-yazma kafasının uçma yüksekliği, azaltılmış hatalar ve optimize edilmiş güvenilirlik için tutarlı performans sağlamak üzere gerçek zamanlı olarak ayarlanır.

  Çift Aşamalı Aktüatör Teknolojisi
  Ultrastar sürücüler, yüksek hassasiyet derecesi için çift aşamalı aktüatör kafa konumlandırma sistemine sahiptir. Birincil aşama rota yer değiştirmesini sağlarken ikincil aşama kafa konumlandırmasını daha yüksek bir hassasiyet derecesine ayarlamak için piezoelektrik hareketi kullanır.

  Uyumluluk testi
  Tüm Ultrastar sabit diskleri, bir tak ve çalıştır çözümü için entegrasyon kolaylığı sağlamak için çeşitli popüler OEM depolama sistemleri, SATA denetleyicileri ve ana bilgisayar veri yolu adaptörleri üzerinde kapsamlı olarak test edilmiştir.

  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.