sadsad x
asdasd
Stokta Yok

XENTINO SFP10 Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Tranceiver

Ürün Kodu : TPX13013

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
378,69 TL (KDV Dahil)
Peşin fiyatına WorldCard'a özel 2 taksit, Bankkart'a özel 2 ve 3 taksit
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara

  • Xentino Sfp10 1000Base-Lx Single Mode Sfp Tranceiver Sfp10

    SFP10
    Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Tranceiver
    Alıcı-Verici cihaz fiber iletişimler için çift konnektörlü standart
    küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür. Bu modül tek-mod-fiber
    (SMF) için tasarlanmış ve nominal dalga boyu 1310 nm ye kadar uygun
    maliyetli ve yüksek performanslı çalışır. SFP 20-Pin konnektörüyle tak
    çıkar kullanım özelliğine imkan verir.
    Garanti Süresi (Ay) 12
    Yurt Dışı Satış Yok
    Stok Kodu HBV0000081GOV

    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.